GlassHouse

GlassHouse

Virtualus žirgynas TAU ir TAVO žirgui
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Jaunių konkūras [balsavimas]

Go down 
AutoriusPranešimas
*Kiss_Me*
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 308
Join date : 2009-08-10
Age : 21
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Jaunių konkūras [balsavimas]   Pen. 01 01, 2010 6:00 pm

Kadangi daugiau niekas nepasirašė, kad dalyvaus, o gavau visų, kurie pasirašė rašinius, tai skelbiu balsavimą. Balsavimo nuostatos:

Balsuojame nuo 1 iki 10 balų, būtina pakomentuoti.

:: Rašinio įdomumas.
:: Klaidos.
:: Profesionalumas.
______________________________________________

Rašiniai:

Paulla* su Grantu
Štai ir atėjo ta diena. Startuoju su Grantu. Labai jaudinamės, nes tai mums pirmos varžybos. Išeinam su žirgu į maniežą kur ir vyks visa tai. Jau renkasi žiūrovai ir žirgai. Užveržiu žirgui balną ir užsėdu. Startuosim antri, tad dar turim laiko susikaupti. Padare apšilimą 15min pakilnojam zovadą ir pašokinėjam per apšiliminę kliūtį. Visi išvejami iš maniežo laukti savo eilės. Išjoja pirmasis raitelis. Po gerų 10min. Išjojame mes. Ramindama jį paglostau per jo švelnų ir bėrą kaklą. Grantas pastato ausis kai įžengia prašokęs pirmasis raitelis. Pasigirsta balsas. "Į aikštę kviečiam Paullą su žirgu Grantu".
Spusteliu žirgą blauzda ir vis ramindama save įjoju į aikštę. Pasikeliam zovadą, apjojam ratuką, peršokam apšiliminę kliūtį ir sustojam priešais teisėjus. Pasisveikinam. Pasigirsta gongas. Pasikeliu zovadą ir per daug neskubėdama užeinu pirmąją kliūtį. Pirmoji, kaip pirmoji, žirgo nepervarau tad peršokam gražiai. Posūkis į kairę, nečiumpu stipriai pavadžio, suku tik blauzda. Paraginu žirgą platesniu tempu, Grantas pastato ausis ir pakyla virš mūro. Paduodu žirgui pavadį ir laukiu nusileidimo, ir sulaukiau. Įsėdu į balną ir suku į dešinę. Pasitvarkau koją. Pasiraginu žirgą greitesne zovada ir ištiesinusi jį palydžiu tolygiai blauzda. Bėris stipriai atsispiria galinėmis ir pakyla. Pakylu iš balno nuo kelių ir paduodu žirgui pavadį. Svarbiausia tai kad žirgas nesibaido kliūčių, kad ir kaip tai man bebūtu keista. Posūkis į kairę, ir štai tikrai sunki kliūtis jau prieš mus. Net nesuvokiau kaip Grantas pakilo. Pati padaviau žirgui pavadį ir įsikibau keliais. Nusileidžiam ir paspartinam zovadą, nes laiko tikrai nedaug. Po kliūties sukam į kairę ir apjojam savo ką tik sušoktą kliūtį. Penktoji mūras. Vienas du, ir žirgas pajunta mano blauzdas, tad ir pašoka. Šuolis buvo neįtikėtinai aukštas. Peršokom tikrai labai gerai. Paglostau Grantą ir tesiame maršrutą. Peršokę penktą sukam link šeštosios, žirgas ramiai zovaduoja , nes gruntas tikrai nėra blogas. Paraginu stipriau. Vis tiek išlaikau pavadį ir raginu blauzda, nes aš jau nutuokiau ką daro Grantas, bet šį kartą bėris tik paspartino zovadą. Lygiagretę peršokame tobulai. Šį kartą gausim daugiau darbo pazovaduoti. Paraginu žirgą, ir tas gerokai įsibėgėja. Vandens kliūtis, tikrai nėra lengva ir
Grantui, man. Prieš ją tenka gerokai padirbti ir pakovoti su bėriu kad žirgas nestotu. Vienas du, ir iš jėgos pavarau eržilą, tas atsispiria ir pašoka, stengdamasi neatsilikti nuo jo truputi per daug pasilenkiu į priekį, tad vos neatsiremiu į žirgo kaklą. Labai apsidžiaugiau suvokus kad mes įveikėm tą kliūtį. Į aštuntą kliūtį įėjom gražiai iš tolėliau. Žirgą paraginu tik blauzda ir jis gražiai sudirbo tiek priekiu, tiek ir galu. Nujojom palei sienelę kad užeitumėm 9-ąją kliūtį. truputis zovados ant kilpų, ir prieš kliūtį susitrumpinusi pavadį įėjau į kliūtį kartu su pasitikinčiu žirgu. Pasitikėjau juo, nes žinau kad jis gali tai įveikti. A kliūtis, peršokta be vargo, tempas ir raginu, žirgas ir lygegretes peršoko gražiai. Ir galiausiai B statmena 50cm. Sutilpom su savo tokiais dviem tempais ir C šiaip peršokom tai pat gerai. Nusileidau ir atsisukau, lyg ir viskas vietoje... Ir tai labai puiku. Likus mažiau nei pusei minutės laiko išsivariau žirgą į tikrai ilgą zovadą ir galiausiai užėjau paskutinę kliūtį. Statmenos aukštis70cm.Mes sugebame šokti. Vienas du ir paraginusi žirgą pajutau kaip jis pakyla. Viskas vyko taip sulėtintai, taip sulėtinai padaviau žirgui pavadžio ir atsistojau ant kilpų. Ir galiausiai nusileidžiam.
Suskamba gongas nors dar likę dar kelios minutės. Šaunuolis mano Ggrantas. Pagiriu ir paliekame maršrutą be baudos taškų.


*Kiss_Me* su Moon Star

Išaušo ta lemtinga diena, kai mes su gražuole Moon Star kovosime už save. Tapsime vienu kūnu. Judėsime laisvai. Lauke šalta ir pasnigo. Žiema. Kalėdinis konkūras. Mes parodysim ką mokam.
Įžengiu į savo arklides ir išgirstu, kaip žirgai praneša vienas kitam, kad atėjau. Nuskubu prie paskutiniojo gardo ir į jį įžengiu. Mane pasitinka gražus snukutis ir tobula figūra... Kažkur toli subilda kanopos. Mes jau pasiruošusios.
Energingai žingsniuojame mažame maniežėlyje, kuris tarnauja kaip apšilimo aikštė. Vos tramdau Moon, kuri bando spirti keliems žirgams, kuriais yra nepatenkinta. Mes startuosime trečios, tad prisiveržiu balną ir leidžiu kumelei parisčiuoti, kol šoka mano draugės. Pagaliau išgirstame malonų balsą, kviečiantį mane ir Moon į maniežą, kuriame sustatytas maršrutas. Įžingsniuojame į maniežą. Pakeliu zovadą ir apsuku ratelį aplink kliūtis. Sustabdau Moon Star prie teisėjų būdelės ir palenkiu galvą. Gongas. Suraginu zovadą, kumelė pamuisto galvą ir ją pastato reikiamoje vietoje. Šiek tiek „nuleidžiam“ garą prieš pirmąją kliūtį ir be vargo ją peršokame. Toliau mūsų laukia mūras, viena aukštesnių ir galingesnių šiandienos kliūčių. Pastebiu, kad kumelė nervinasi. Nors yra šokus daug aukštesnių kliūčių, šis mūras jai pasirodo baisus. Vos tekšteliu steku ir kumelės ausys pakyla kartu su kojomis. Atsistoju ant kilpų ir paduodu pavadžius, kojomis nieko nedarau. Vis dar josime tiesiai. Nusileidžiame labai kietai. Vos vos patrumpinu šuoliukus, pakreipiu kumelę dešiniau, nes paskui laukia labai aštrus posūkis. Peršokame per kliūtį brūkšteldamos kartį. Mano klaida... Šiek tiek susinervinu ir automatiškai suspaudžiu dešinę koją, o Star galvą suku į kairę. Pravingiuojame pro peršoktą kliūtį, prie pat kliūties sukamės kairėn pusvoltį ir vos nekliudom kryžiuko. Sutvarkau kumelės kojas. Pagaliau abi pagavome azartą. Mums svarbu nugalėti, mes laimėsim, - sukosi man galvoje.- pasuk galvą teisingai, suspausk kojom. Vėl mūras. Metrinis. Vos vos pagreitinam zovadą, stojuosi ant kilpų ir atiduodu pavadžius. Ore supsteliu dešinę koją ir nusileidus tempiu dešinį pavadį rodydama, kad reikia suktis dešiniau. Lygiagretės, neaukštos. Tik 80cm, paplatinam zovadą. Likus tempui spusteliu blauzdom ir brūkšteliu pentinais. Lengvai peršokame dvi, šalia viena kitos „pakabintas“ kartis. Po kelių tempų sukamės kairiau ir vėl dešiniau, kad peršoktume per vandens griovį. Su Moon retai šokinėjame per juos, tad nelabai pasitikiu kumele. Ši nulenkia ausis, bet lengvai peršoka. Šokant žvilgteliu į kelias likusias kliūtis. Susidorosim,- pagalvoju. Dėl kryžiuko nesijaudinu. Žemiausia kliūtis šiandienai. Šiek tiek spusteliu blauzdom likus pustempiui, atsistoju ant kilpų ir padauodu pavadžius. Ne, nebandyk atsisakyt, žinau, kad tau ne nuotaika dabar, bet jau pabaiga,- vos girdimai šnabždu lekiant greita zovada. Pristabdau, bet paskui pasigailiu. Iš tokio greičio mes kliūties neperšoksim. Statmena, kurios aukštis 110cm. Neatrodo baisiai, bet greičio ir jėgos nepakaks. Stipriai suraginu kumelę kojomis, o šokant balsu padrąsinu. Liko ilga sistema. Pravingiuojame pro ją. Sukamės ir šokam per pirmą, antrą ir trečią kartis. Liko ketvirta. Nusileidus vos išsilaikau, bet viskas gerai. Zovaduojant paplekšnoju Moon Star kaklą ir ją sustabdau.

- Myliu, tave, mano maže.

Iš maniežo išlekiame kaip kulka, nors ir žingsniu. Išeiname į lauką. Numetu pavadžius ir stipriai, kiek turiu jėgų suraginu kumelę. Sninga... Atlošiu galvą, Moon mėgaujasi zovada laisvu kaklu, kai niekas nelaiko. Ji lekia. Mes vienas kūnas, viena forma... Mes kartu...Fryzė su Cassio
Paplekšnoju savo pačiam geriausiam mažuliui per kaklą. Cassio kaip visada atsipalaidavęs, susikaupes ir rimtas. Nors žirgui ir pirmos varžybos su manimi. Žirgas sau ramiai žingsniuoja ištempes kaklą ir pastates savo smailias auseles.
Užsisegu šalmo segtuką , užsitempiu pirštines ant savo dailiu rankų ir stipriau suspaudus steką rankoje laukiu kol mus su Cassio pakvies į startą. Mūsų numeris 6. Štai ir atėjo ta ilga akimirka. Pasiraginu savo širmį. Graksčia bei sutelkta zovada įdundam į aikštę. Pasigirsta plojmai, švilpimai ir žmonių padrasinimai. Cassis visiškai nepasimeta, o atvirksčiai, iškelia savo galva, išplečia šnerves ir sugugena. Apzovadave ratuką sustojame prie teisėjų, pasisveikinam. Nuskamba gongas. Cassio šiek tiek krupteli, bet nepasimeta ir kaip žinodamas iš karto pakyla į zovadą. Niekur neskubėdami kertam starto liniją ir pradedame joti maršrutą. Atpalaiduoju rankas ir judu kartu su žirgu, viena kita karta padavus jam ,,signalą“ blauzdele ir liemenių. Priartėjome pirmąją kliūti, 70 cm kryžiuką, kliūtelė nerimta, bet Cassio šoka kaip per 1 metriuką . Žirgas atsispiria, nekliude kliūties nusileidžiame ant kairės kojos ir tesiame toliau. Padarome gera ratą , pasukę dešinėn, prijojam antrąją kliūtį. Ji gan aukštesnė, bet nedideliu skirtumu, 100cm mūras. Cassio zovaduoja niekur neskubėdas, stengiasi. Pakylam į orą, pasikeliu iš balno. Perskriejame kliūti, nusiledę paduodu liemenių į priekį. Pagyrių žirgą ir judam link trečiosios kliūties, priertėje vėl pakylam į orą. Nusileidimas buvo minkštas. Suimu žirgo galvą ir judam tolėliau. Judame tiesiai, ištiesinu žirgo korpusą. Priartėjom ir ketvirtąją kliūtį. Cassio savo noru atsispirė galinėmis nuo žemės , ir labai dailiai , bei graksčai peršoko kliūti su nemaža atsarga. Pagyriu žirgą ir skatindama blauzdele jojame link sekančios kliūties. Pakylam. Padedu žirgui kiek įmanydama, stengiuosi nesusimauti, bijojau kažka ne taip padaryti, galu gale peršokom su tikrai itin didele atsarga. Štai maršrutui beveik įpusėjus priartėjome ir šeštąją kliūtį. Pakylam ir vėl nusileidžiame , tik ši kartą teko keisti koją. Pakeitėm kojas ir priartėjom kliūtį. Ten buvo vandens griovys, o Cassio nelabai ir mėgsta šokinėti per vandenį, čia jau rimtai išsigandau, bet galų gale susimiau savę į rankas. Žirgas po manim jau bandė nusimuilinti, betpasidavė man ir perskrėjo griovį, peršoke kliūtį judėjome link aštuntos. Tempas, šuolis, nusileidimas. Pagyriu žirgą. Ir tik prijoje devintąją kliūtį, man pasidarė lengva. Žirgas sau ramiai judėjo,atsipalaidavęs, nesusikaustes. Tyliai pasakiau žirgui kelis žodžius. Čia ir prasidėjo musu abėju šuoliu išbandymai.10 kliūtis, sistema iš 4 kliūčių. Pasiruošimas, pakylu iš balno ir taip perskrėjame visas 4 kliūteles . Pagyriu žirgą, linksmais ožiukais kertam finišo liniją. Žirgas pasiledžia ramia zovada iškėles savo uodegą ir galvą. Pasigirsta plojimai , švilpimai bei daug skirtingu balsų. Paglostau žirgą, pagyriu ji. Patenkinti išjojame iš aikštės. Ši diena priklauso tik man ir mano mylimam Cassio.


Monika su Simeria

Smagiu žingsniuku abidvi su Simeria vaikštinėjame po apšiliminę aikštelę. Šiandien mums bus svarbi diena- varžybos, juk jos yra pirmosios. Įtemptai laukiame teisėjų pakvietimo. Kai kiti baigia maršrutą. Štai ir pasigirsta malonus teisėjos moters balsas, kviečiantis mus į startą. Ramiai pasikėlusi zovadą, įšuoliuoju aikštėn. Kumelė garsiai nusižvengia, rodydama nekantrumą. Sustojam priešais teisėjų būdelę ir pasisveikinu su teisėjais, kurie šiandien ir įvertins mano ir Simerios pastangas. Jau nuaidėjus gongui, pasikeliu zovadą. Kumelė energingai pakyla zovada iš vietos. Ištariu jai:
-Na ką, parodykim, ką mes mokam.- Simeria, gana patyrusi konkūrinė kumelė, puikiai sutelpa į tempus, likusius iki pirmosios kliūties, todėl kryžiuką peršokame puikiai. Dar nebūdamos pilnai nusileidusios, stipriau paspaudžiu dešinę koją, kumelei rodydama, jog dabar suksime į kairę pusę. Posūkyje nuo kelių, bei palydėdama blauzda pasuku kumelę, nes posūkis yra tikrai aštrokas ir staigus. Mintyse suskaičiuoju likusius tempus iki atsispyrimo momento ir užtikrintai bei lygiai išsėdžiu iki pat mūro. Tik jai atsispiriant švelniai paspaudžiu blauzdom. Nusileidžiame ant dešinės kojos, kaip ir buvo planuota mano mintyse. Štai prieš akis statmena kliūtis. Į ją daug jėgų dedu, todėl Simeria prišuoliavus iki jos ją peršoka gerai. Tačiau, grįžimo į balną momentu, jau galvoju apie kitą kliūtį- gana žemą kryžiuką. Iš visų jėgų spaudžiu kairią savo blauzdą, o iš kumelės sulaukiu greito ir aštraus posūkio, kokio mums ir reikia. Kumelei įsilėkti neleidžiu, kaip prašiau jos posūkyje. Prieš pakylant prie kliūties, vėl paspaudžiu blauzdom ir stengiuosi kuo ilgiau išbūti ore. Apie grįžimo į balną momentą dar negalvoju. Tik jau pilnai nusileidus vidiniu pavadžiu, išorine koja, darau posukį. Akimis seku Simerios ankstesnės kliūties šokimą. Tuomet sukamės į kairę pusę. Vėl laukia kliūtis, reikalaujanti pldaug pastangų 100 procentų pasitikėdama savo brangiausia kumele, atsimetu ją labiau į dešinę pusę- čia reikia mažiau plataus šuolio, bet teks šokti beveik prie pat stovo. Pakilimo momentu šukteliu –„Opa“ ir kumelės ausys, nors ir suskliaustos buvo, tačiau mūrą peršoko be klaidelių. Nusileidom kiek kiečiau, nei anksčiau. Dabar kumelės paprašau dar aktyvesnės zovados, nei per visą šiandienos maršrutą. Posūkyje jau rodau lygegretę- jai peršokti prireiks gana ramaus, net labai ramaus šuoliavimo, juk ji tai 80cm aukščio! Simeriai lengvai pliaukšteliu stekučiu per petį ir pakylu ant kilpų. Ja pasitikėdama laukiu tik geriausio. Vos pakilom nuo žemės, padaviau rankas, tiksliau pavadį į priekį ir prisiglaudžiau prie jos kaklo. Nusileidusios ant pagrindo, jau ramesne zovada, bet išlaikydama impulsą, sukuosi į dešinę. Visiškai neprireikė papildomų spustelėjimų, nes kumelė dar iš anos kliūties yra „prisigaudžiusi“ aktyvumo. Peršokusios vandens griovy, sukamės ir kertam kampus, jog sutaupytume laiko. Jau pasigirsta Simerios prunkštelėjimai, pasikartojantys kiekvieną šuoliavimo tempą. Išsukusios gražų posūkį į trejas likusias kliūtis prieš sistemą, pradedu sunkiausią maršruto dalį. Prieš ašštuntąją maršruto dalį, tiksliau prieš atsispyrimo momentą, Simerios per daug nelaikau ir nepaleidžiu. Vos nusileidusios teturim tik vieną tempą vėl susitvarkyti, pasiruošti sekančiam pakylimui. Jau kumelę paspaudžiu, bet tik nuo blauzdos. Peršokusios 9--ąją kliūtį, jau lengviau atsikvėpiu. Bet nepamirštu įkvėpti oro ir pasiruošti šuoliui. Pakylam, perskrendam, nusileidžiam, toliau peršokame 2-ąją sistemos dalį ir lenkemės link prieš paskutinės kliūties. Jau pajaučiu, kad kumelė pavargo. Balsu, blauzda, stekučiu paraginu paskutiniam atsispyrimo momentui. Paduodu visą pavadį, visą save atiduodu kumelei. Vos spėjam nusileisti, net negrįžtu į balną, o toliau joju ant kilpų ir kertam finišą. Pasilenkiu ant Simerios kaklo ir girdama už nuostabų darbą, atiduodu jai visą pavaduką ir sulaukiu žaismingo galvos nulenkimo. Nuo sėdėsenos persimetu į risčią ir išjoju iš aikštės su šypsena veide. Dar likus keliom sekundėm iki gongo.
Balsuojam ilgiausiai iki 7d.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
*Kiss_Me*
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 308
Join date : 2009-08-10
Age : 21
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jaunių konkūras [balsavimas]   Pen. 01 01, 2010 6:27 pm

Iškart pasakau - kreipsiu dėmesį į klaidas, tad... Jei kas kam nepatiks - nepykit.

Paulla su Grantu:

Rašinio įdomumas: 8,5 - 9. Buvo tikrai įdomu skaityti, nors klaidų pasitaikė nemažai.
Klaidos: 6,5 - 7. Buvo buvo buvo. Padare, tesiame, lygegretes, sienelękad užeitumėm ir panašios klaidelės.
Profesionalumas: 10. Parašyta tikrai profesionaliai ir tai netrukdė skaityti.

Fryzė su Cassio:

Rašinio įdomumas: 7. Pats rašinys būtų įdomus, jei nebūtų tiek klaidų.
Klaidos: 6, neprisiverčiu parašyti mažiau nors... Buvo "žiauriai" daug. Tokios kaip Graksčia ir panašios.
Profesionalumas: 9. Užtektinai ir taškas

Monika Su Simeria:

Rašinio įdomumas: 7. Klaidos kaltos, nors buvo gan įdomu.
Klaidos: 6. Labai daug, tad būtų nesąžininga parašyti daugiau nei Fryzei: šukteliu, lenkemės ir labai daug panašių bei svarbesių.
Profesionalumas: 9. Kaip ir Fryzei labai gerai, užtektinai ir ne per daug.


Visi šie rašiniai buvo labai įdomūs , bet trukdė klaidos. Anksčiau neprisiversdavau skaityti po visą rašinį , bet šie yra kitokie, juos lengva skaityti:). Bet tos visagalės klaidos.........


Paskutinį kartą redagavo *Kiss_Me*, Pen. 01 01, 2010 11:57 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gintarijus
Veterinarė ir Žirgyno direktorės pavaduotoja
Veterinarė ir Žirgyno direktorės pavaduotoja
avatar

Pranešimų skaičius : 119
Join date : 2009-10-03

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jaunių konkūras [balsavimas]   Pen. 01 01, 2010 9:13 pm

Paulla su Grantu

Rašinio įdomumas:Na parašysiu 9.Rašinys gan įdomus,bet labai trukdo klaidos.
Klaidos:6.Klaidos ne tik žodžiuose,bet ir sakinių jungime(Pirmoji,kaip pirmoji,žirgo nepervarau tad peršokame gražiai.).Ir šiaip buvo man nesuprantamai parašytų vietų.
Profesionalumas:10.

Kiss Me ir Moon Star

Rašinio įdomumas:10.Man patiko.
Klaidos:10 - .Nors buvo keleta klaidelių.
Profesionalumas:10.

Fryzė su Cassio

Rašinio įdomumas:8.Buvo įdomu,bet labai trukdė kaidos.
Klaidos:7 .Klaidų buvo tikrai daug.
Profesionalumas:10.Buvo ir bent jau man matėsi.

Monika su Simeria

Rašinio įdomumas:10.Man patiko.
Klaidos:8.Klaidų buvo.
Profesionalumas:10.

Sėkmės.Ir netempkit gumos,prabalsuokit tik pamatę rašinius.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
monika300
Mokomės ir dar kartą mokomės :)
Mokomės ir dar kartą mokomės :)
avatar

Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2009-11-15
Miestas : Kaunasss:)

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jaunių konkūras [balsavimas]   Pen. 01 01, 2010 10:49 pm

Paula su Grantu

Rašinio įdomumas: 10, nes labai patiko.
Klaidos: 8, nes klaidų buvo.
Profesionalumas: 10.

Fryzė su Cassio

Rašinio įdomumas: 7, nes buvo neįdomu.
Klaidos: 7, nes mačiau daug.
Profesionalumas: 9.

Kiss me su Moon Star

Rašinio įdomumas: 9, buvo visai įdomu.
Klaidos: 8, nes klaidų keleta buvo.
Profesionalumas: 10.


Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
SPA prižiūrėtoja ir nuosavų žirgų prajodinėtoja
SPA prižiūrėtoja ir nuosavų žirgų prajodinėtoja
avatar

Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2009-10-28
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jaunių konkūras [balsavimas]   Pen. 01 01, 2010 11:20 pm

Kiss me su Moon Star

Rašinio įdomumas: 9, nes buvo įdomu.
Klaidos: 9, jų tikrai radau.
Profesionalumas: 10 smagu kaip yra tokių žmonių.

Monika su Simeria

Rašinio įdomumas: 10, šaunu.
Klaidos: 8, be klaidų mes neišgyvename.
Profesionalumas: 10, tikrai buvo smagu skaityti.

Fryzė su Cassio

Rašinio įdomumas: 8, gana įdomu.
Klaidos: 8, tikrai buvo.
Profesionalumas: 8.Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Fryze
Pradinukas
Pradinukas


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2009-09-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jaunių konkūras [balsavimas]   Antr. 01 05, 2010 4:21 am

Paulla su Grantu:

Rašinio įdomumas: 8. Buvo tikrai įdomu skaityti, nors klaidų pasitaikė nemažai.
Klaidos: 6 Buvo buvo buvo. Padare, tesiame, lygegretes, sienelękad užeitumėm ir pan.
Profesionalumas: 7 man kažko truko


Monika Su Simeria:

Rašinio įdomumas: 5 į klaidas nežiuriu, beskaitant susimasčiau, nelabai man patiko, daug truko.
Klaidos: 5. Labai daug. Tyngiu vardyti net kokios. [Nors pati ne ka geriau ;D]
Profesionalumas: 3 Sorry, bet man truko kažko.,, Dar nebūdamos pilnai nusileidusios, stipriau paspaudžiu dešinę koją" čia prie šito net skirt nenoriu. Sorriuką , bet tikrai daug truko.

Kiss Me ir Moon Star

Rašinio įdomumas: 10 Toks jaudinantis , bet jau man ;D
Klaidos: 9 buvo keleta klaidelių.
Profesionalumas: 8 taipogi kažko truko.

P.S Sorri už klaidas. Nesu lietuvė. Aš rusė, tai man su LT kalba biški sunkoka ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
*Kiss_Me*
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 308
Join date : 2009-08-10
Age : 21
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jaunių konkūras [balsavimas]   Antr. 01 05, 2010 6:04 pm

Balsavimą stabdau.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Fryze
Pradinukas
Pradinukas


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2009-09-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jaunių konkūras [balsavimas]   Pen. 01 08, 2010 2:37 am

Tai gal jau rezultatus paskelbi?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
*Kiss_Me*
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 308
Join date : 2009-08-10
Age : 21
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jaunių konkūras [balsavimas]   Pen. 01 08, 2010 8:53 pm

Viskas bus iki sekmadienio, nes dabar neturiu laiko prizam Smile
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jaunių konkūras [balsavimas]   

Atgal į viršų Go down
 
Jaunių konkūras [balsavimas]
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
GlassHouse :: Įvykiai, Reklama, Veikla ir Treniruotės :: Parodos Ir Varžybos-
Pereiti į: